ШЛЯХОМ ЧИТАННЯ – ДО ВЕРШИНИ ПІЗНАННЯ!

/Files/images/бібл3.jpg Уже 74 роки (саме стільки років нашій школі) приходять у шкільну бібліотеку діти. Це сотні тисяч читачів, мільйони виданих книг і відвідувань. Але ніколи цифрами не передати атмосферу життя бібліотеки. Щодня тут роблять усе можливе, щоб охопити користувачів цікавими заходами, аби читацька життєва палітра була яскравою і, водночас, різноманітною.
Уже шостий пік поспіль у жовтні проводиться Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Цьогоріч він стартував під гаслом «Бібліотека нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня».
У рамках місячника в Ковельському ліцеї №3 ім.Лесі Українки розроблені заходи з використанням потужного виховного потенціалу української літератури. Шкільна бібліотека гостинно відчинила двері для всіх пошановувачів книг. У шкільній книгозбірні облаштована креативна фотозона , де мудра Книголюбка із задоволенням чекає на фото з любителями селфі.
Відкриття Всеукраїнського місячника розпочалося з книжково – ілюстративної виставки «Україна вся читає - книга нас усіх єднає!». З метою поповнення книжкового фонду шкільної бібліотеки була оголошена доброчинна акція «Книга з побажанням у подарунок шкільній книгозбірні» до якої долучилися не лише учні, а й випускники школи,
Бібліотечна кухня задовольнить смаки найвибагливіших відвідувачів. Ви тільки оберіть, що вам до смаку. Тут і подорож у казковий світ (1 кл), і посвята другокласників у читачі, і презентація книжкової виставки «Підручники крізь століття», і літературна зустрів шляхетних панянок «10 сучасних українських книг, які стали культовими»», і знайомство з книгами-рекордсменами шкільної бібліотеки. Для любителів пригод і таємниць - «Секрети закритих дверей» відкрили завісу потаємного книгосховища. Родзинкою бібліотечного меню стало дублет-шоу «Відчуй себе бібліотекарем» та «Виконай своє замовлення» .
Провести час за бесідою про книги з ароматним чаєм мали можливість у клубі бібліотечного дозвілля, а члени «Агентства бібліотечної реклами» ініціювали соцопитування «Мої думки та враження про шкільну бібліотеку» та конкурс книжкових закладинок. Шквал позитивних емоцій у першокласників викликала екскурсія «Шкільна бібліотека кличе на гостину». День бібліотечної творчості «Читаємо, малюємо, граємо», вкотре довів, що наші читачі талановиті та креативні .
Отож шкільна бібліотека запрошує усіх бажаючих на вершину мудрості та пізнання,і попереду ще багато цікавих заходів та розваг для пошановувачів книг та мудрого слова. Пам’ятайте, читати – завжди модно і шкільна бібліотека – ваша територія!

/Files/images/бібл4.jpg /Files/images/бібл2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 493