/Files/images/навч.jpg Дистанційна освіта в школі стає дедалі поширеною в Україні. Діти можуть отримати повноцінну середню освіту, підтверджену документами державного зразка, не виходячи з дому. Вони не ходять до школи, а, навпаки, школа "ходить" до них, потрібен лише Інтернет.

Дистанційне навчання є формою отримання якісної освіти в 1-11 класах школи, відповідно до державного стандарту України, незалежно від місця проживання/тимчасового перебування учня, стану здоров'я, особливих потреб, політичної ситуації.

Дистанційне навчання реалізовується шляхом застосування дистанційної форми як окремої форми навчання або через використання технологій дистанційного навчання.

Отримання навчальних матеріалів, спілкування між суб’єктами дистанційного навчання під час навчальних занять, що проводяться дистанційно, забезпечується передачею інформації через різні засооби дистанційної комунікації.


Free Он-лайн платформи для самоосвіти із системними курсами (потрібна індивідуальна реєстрація):

EdEra (школярі) – https://www.ed-era.com/

iLearn (школярі) – https://ilearn.org.ua/ (Гейміфікована платформа для підготовки до ЗНО, предмети)

Prometheus (школярі останні класи, студенти та дорослі) –https://prometheus.org.ua/ (можна також скачати мобільний застосунок та працювати оффлай)

ВУМ (школярі останніх класів, студенти та дорослі) – https://vumonline.ua/ – тут вже не предмети, а прикладні знання, хоча є дещо, що можна комбінувати з деякими предметами.

Кiлькiсть переглядiв: 1652